Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб: 10:00–17:00

Вс: Вихідний

 

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Світлопрозорі рішеня для фасадів та покрівлі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Світлопрозорі рішення – це комплексне рішення, що складається з основної панелі, що пропускає денне світло, а також всіх необхідних профілів і комплектуючих для встановлення.

Світлопрозорі полікарбонатні модулі можуть використовуватись у всіх типах покрівлі та фасадів.

 

Основні характеристики

Більшість рішень для денного освітлення виготовлені на основі полікарбонатних модулів із підвищеним терміном експлуатації. У процесі виробництва на полікарбонат наноситься шар захисту від ультрафіолетового випромінювання в десятки разів більше, ніж у виробництві звичайних листів.

 

Переваги:

- Легка вага

Полікарбонатні рішення денного освітлення (залежно від товщини модуля) у 2-4 рази легші за скло. Це дозволяє суттєво знизити навантаження на старі споруди.

- ударостійкість

Полікарбонат практично неможливо розбити, що дуже важливо у зонах з підвищеною сейсмічною активністю, а також у виробничих приміщеннях, де є вібрації.

- Висока герметичність

Від стандартних листів сотового, монолітного або профільованого полікарбонату модулі відрізняються тим, що з'єднання передбачає відсутність наскрізних отворів, містків холоду, враховано всі необхідні зазори на розширення термічне листів. Модулі з'єднуються між собою за принципом «шип-паз» і кріпляться до конструкції за допомогою спеціальних клямерів та алюмінієвих профілів із терморозривом.

-  Простий монтаж

За рахунок легкої ваги (в середньому від 2 до 5 кг/м2), такі рішення не вимагають додаткової підйомної техніки під час монтажу.

Полікарбонатні панелі поставляються на об'єкт з усіма необхідними комплектуючими та інструкціями з монтажу.

 

Як замовити

Замовити світлопрозорі рішення можна за контактами, вказаними на сайті.

Під кожен проект виробляються модулі певного розміру згідно з проектною документацією або технічним завданням.

Для проведення консультації, презентації світлопрозорих рішень, а також для попередніх вимірів та прорахунків бажано відвідування Нами об'єкту.

Вгору