Склопакет з полікарбонату найчастіше використовується для скління дачних будівель. Вибір на користь полікарбонату - це не тільки економія. Будівлі з пластика вдало поєднуються з дачним стилем. Більш того, полікарбонат екологічний, безпечний і не має специфічного запаху. Він легко витримує різні несприятливі погодні умови: вітер, підвищену вологість, заморозки.
Полікарбонат, пропонований виробниками, буває двох видів:

  1. Монолітний, прозорий, з високим рівнем світлопропускання (87-91%);
  2. Стільниковий, листи якого з'єднані ребрами жорсткості. Він має меншу светопропускаемостью, але міцніший, і відрізняється хорошою теплоізоляцією за рахунок повітряної подушки.


Переваги полікарбонату перед звичайним склопакетом

Недоліком скляних вікон є травмоопасность при випадковому пошкодженні, крім того, скло досить важке. Полікарбонат, в свою чергу виграє за такими параметрами:

  • При будівництві заскленої альтанки, в основі повинен бути закладений міцний фундамент, а використання полікарбонату робить конструкцію легкою, але при цьому більш стійкою.
  • Листи полікарбонату менш прозорі - це створює усередині затишну обстановку.
  • Колір листів може бути не тільки білим, але і будь-яким іншим.
  • Ще одна корисна властивість полікарбонатного матеріалу - гнучкість. За допомогою полімеру можна створювати споруди круглої форми.
  • Установка не вимагає особливих навичок, спеціального обладнання, або набору інструментів.

 

Чому люди віддають перевагу даного матеріалу?

Застосування полікарбонату для вікон має ряд переваг:

  • Комахи та паразити не зможуть нанести шкоди полікарбонату. Так як цвіль, грибки та інші мікроорганізми на ньому не розвиваються;
  • Полікарбонат стійкий до високих навантажень, і при будь-якому пошкодженні він не розсипається на осколки;
  • Матеріал не пропускає ультрафіолет;
  • Полімер пожежобезпечний, так як схильний до самозагасання;
  • Листи можна затемнити, для зменшення пропускання сонячного світла. Або відразу придбати кольоровий матеріал потрібно відтінку;
  • Кольоровий полікарбонат пропускає менше сонячного тепла, захищаючи приміщення від нагрівання.

Особливості експлуатації вікон з полікарбонату

Термін служби вікон з полікарбонату залежить від його властивостей. Важливо враховувати наступні характеристики полімеру:

  • Матеріал більшою мірою ніж скло піддається появи подряпин. В процесі чищення не можна використовувати абразивні засоби.
  • Властивість полікарбонату таке, що він розширюється при впливі тепла (сонця). Виконуючи монтажні роботи необхідно залишати невеликі зазори, щоб поверхня не деформувалася.
  • Вплив сонячних променів зменшує термін служби вікон. Уникнути цього можна, якщо нанести захисну плівку або фарбу на поверхню аркуша.
  • Ще одна особливість полікарбонату - пластик тепліше, ніж скло. Встановити вікна можна в дерев'яних, цегельних і блокових будинках.

 

Основні типи склопакетів

Вікна з даного полімеру можна зробити в трьох варіантах:

  1.  Розпашні. Потребуватимуть додаткового простору. Така конструкція практична, якщо приміщення передбачається часто провітрювати. При монтажі не допускаються перекоси конструкції;
  2. Розсувні. Підходять для обмеженого простору. Стулки тут рухаються по напрямних. Недоліком є ​​погана герметичність. Якщо утеплювати зазори за допомогою ущільнювача, матеріал швидко приходить в непридатність. Крім того, в дощову погоду в профілі накопичується волога;
  3. Знімні. Для скління альтанки найкраще підійде знімний пакет. Такий спосіб не вимагає установки складних елементів: рухомих механізмів, петлею, що направляють. Для провітрювання рами потрібно виймати. Часткове прочинення в цьому випадку не передбачено.

 

Що потрібно для установки вікна з полікарбонату своїми руками

В першу чергу необхідно розрахувати кількість матеріалу, відповідно до розміру отворів. Далі, вибрати листи, за кольором і светопропускаемости. Вибір залежить тільки від індивідуальних переваг.
Слід врахувати, що профіль кріпиться на металевий каркас, і що не було проблем з відкриванням стулок необхідно встановлювати спеціальні шарніри, а підвіконня збирається після завершення всіх робіт по монтажу.
Розсувні рами кріпляться на анкера, і монтуються до каркасу. На завершення встановлюють укоси.


Догляд за полікарбонатними віконними прорізами

Одне з важливих правил догляду - мити вікна можна тільки губкою або м'якою серветкою. Використання щітки і цупкої тканини неприпустимо. Не можна намагатися видалити забруднення гострим предметом і хімічними розчинниками.
Як миючого засобу достатньо використовувати мильний розчин, в ньому потрібно змочити губку і протерти поверхню вікон. Воду при цьому необхідно міняти якомога частіше, щоб піщинки бруду не дряпали поверхню.

 

Для скління зенітних ліхтарів, стрічкового скління та промислових вікон краще застосовувути спеціалізовані полікарбонатні системи. Вони мають неймовірні теплоізоляційні властивості, легко встановлюються та застосовуються у якості безпечного скління.

На відео приклад застосування модульних полікарбонатних систем на прикладі реконструкції виробничого приміщення.

Отримати більше інформації або прорахунок:
+38 (067) 666-76-76
+38 (063) 666-76-76
+38 (093) 333-47-82 (viber)
Андрій Поляєв