Промислові вікна зазвичай відрізняються своєю невисокою вартістю, безпекою та тривалим терміном експлуатації.
Багато років тому для скління заводів та фабрик застосовувалися звичайні дерев'яні рами та скло завтовшки 4мм, яке притискалося дерев'яним штапиком.
Для скління вибухонебезпечних приміщень, а також зенітних ліхтарів (ліхтарів верхнього світла) використовували армоване скло 6 мм (з дротом усередині). При цьому з внутрішньо додатково ставилася металева сітка для уловлювання осколків.

Більшість старих виробничих приміщень знаходяться в аварійному стані, будівлі дають осадку під постійним навантаженням металу та снігу, шибки не витримують і потребують постійної заміни.
Питання герметичності віконних прорізів завжди актуальне, оскільки звичайне віконне скло випадає навіть від найменших вібрацій. Часто для промислових вікон використовують сотовий полікарбонат, який відрізняється своєю міцністю.

Промислові вікна з полікарбонату набагато легші, набагато міцніші за звичайне скло 4 мм, а також мають додаткову повітряну камеру всередині за рахунок чого тепліші.
З полікарбонатом легко працювати, він не створює травматичних уламків і навіть використовується як скління вибухонебезпечних приміщень як легкоскидні  вікна.

Наша команда має великий досвід у реконструкції старих виробничих приміщень, Ми відвідали десятки сотень об'єктів в Україні, бачили всілякі методи заміни скління промислових вікон: полікарбонатом, плівкою та навіть фанерою!
Найчастіше всі види будівельних робіт навіть скління робляться власними силами, якнайдешевше і рік у рік.

Пропонуємо розібратися в склінні полікарбонатом та дізнатися деякі нюанси
Звичайний полікарбонат для промислових вікон використовувати можна, але при цьому важливо звернути увагу на наступне:
1. Полікарбонат повинен бути обов'язково із захистом від ультрафіолету.
Саме вона захищає листи від руйнування, пожовтіння та втрати прозорості. Листи без УФ-захисту простоять на даху під сонцем максимум 2-3 роки.
2. Не купуйте найдешевший полікарбонат! Додавання УФ-стабілізуючих гранул коштує приблизно 30-50% вартості полікарбонату. Купуючи листи за ціною набагато нижчою від ринкової вам обов'язково трапляться листи без УФ-захисту.
3. Обов'язково дотримуйтесь правил монтажу і лише лицьову сторону листа встановлюйте до сонця, оскільки стільниковий полікарбонат захищений від сонячних променів лише з одного боку. Зазвичай на захисній плівці вказано, де вона.
4. Якщо використовуєте герметики то PH обов'язково має бути нейтральним, інакше згодом під впливом температур лист просто зруйнується.
5. Дотримуйтесь кроку решетування! Вітрові навантаження на висоті 20-30м дуже великі і полікарбонат може легко вирвати з місця кріплення за рахунок его еластичності.
6. Будь ласка, не вирізайте з листа полікарбонату маленькі вікна під розмір старого шибки. Набагато ефективніше і правильніше використовувати максимальні допустимі розміри листа від карниза до відливу, так ви отримаєте в рази вище герметичність.

Безпечне скління з полікарбонату можна застосовувати не тільки для промислових вікон, а й для будь-яких інших споруд.
При правильному виборі співвідношення ціни та якості, а також при дотриманні всіх рекомендацій по монтажу такий вид скління промислових вікон як полікарбонат прослужить 15 років і більше.

Останні кілька років для скління теплих промислових приміщень ми застосовуємо модульну полікарбонатну систему і ось чому:
- Для зенітних ліхтарів заввишки 2-3м не потрібно вносити змін у конструкцію
- Товщина модулів від 16 до 80 мм
- Опір теплопередачі 0,45/0,9 і більше
- багатокамерна посилена структура (від 5 до 14 камер)
- Поставляється комплексно з усіма необхідними комплектуючими для монтажу
- Легко монтується 2-3 особами без використання підйомної техніки
- При монтажі в сендвіч панелі не вимагає додаткової підконструкції як вікна ПВХ
- Модулі легкі, надміцні, мають світлорозсіювальну структуру.
- Сертифікат горючості Г-1
- підвищений термін служби від 25 років і більше
І це лише кілька основних характеристик полікарбонатних систем для промислових вікон.

 

Отримати більше інформації або прорахунок:
+38 (067) 666-76-76
+38 (063) 666-76-76
+38 (093) 333-47-82 (viber)
Андрій Поляєв